Кошик
2 відгуків
Контакти
НАФТОНАФТО
Жовква, вул. Лесі Українки, 77, Київ, Україна
+380 (44) 200-02-23
+380 (97) 163-90-90
+380 (95) 313-90-90
0983693030
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (44) 200-02-23
+380 (97) 163-90-90
+380 (95) 313-90-90

Про нас

Наша місіяМи робимо життя простіше, робимо, поставляємо і обслуговуємо обладнання для зберігання, перекачки, відпустки і обліку палива на приватних підприємствах.

Наша діяльність Диктвана нашими Основні цінності: відповідальності, людяність і сучасність. Недарма з багатьма нашими клієнтами ми мали не лише ділові стосунки, але й дружні стосунки.

Наше бачення: Постійно вдосконалюючи внутрішні процеси в компанії, впроваджуючи і розробляючи нові рішення та розробки в процесі виробництва і в самій продукції, прислухаючись до потреб клієнтів і сподіваючись їхніх сподівань, ми хочемо бути найкращими у своїй справі і мати максимальну довіру клієнтів.

Компанія "Нафто" - це проектна компанія. З моменту заснування основним пріоритетом було виробляти якісне і надійне обладнання для управління АЗС. Тепер виробництво складається з двох цех: цеху виробництва паливопродуктивних колонок і цех виробництва водосховища. Вони разом з головним офісом знаходяться в Жуква Львова області за адресою: вулик. Ліси України, 77.

Виготовлена нами продукція:

Мініатюрні колонки; паливозаправні стовпчики з системами ідентифікації користувачів електронної картки, передабор дози; мобільні заправки або МІНІ-АЗС; резервуари для зберігання палива та інших рідкостей; модульні АЗС; контейнерні АЗС; зливні колодязі для резервуарів; перекачувальні системи обліку. 

Наша мета - зробити сучасну, надійну МІНІ-АЗС, повністю укомплектовану необхідним технологічним і насосним обладнанням для зберігання і перекачки палива, адаптовані для пересування вантажним транспортом на інше місце експлуатації.

Підбір якісних комплектуючих, налагоджений процес виробництва і багатостулковий контроль якості виробництва дали змогу успішно провести сертифікацію виробництва і отримати сертифікат відповідності УКРСЕПРО.

Компанія "Нафто" є підприємством повного циклу. Власний конструкторський відділ розробляє особисті рішення і нові продукти. Відділ закупівлі займається прямими поставками від перевірених виробників усіх потрібних комплектуючих. Виробники втілюють в життя наші продукти, а відділ сервісу та інсталяції успішно запускає найскладніші проекти. Нафто — це динамічне підприємство, яке розвивається з власною філософією, що володіє технічною, промисловою та конструкторською базою, яка може постійно удосконалювати виробництво.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів і партнерів. Формуємо дилерську мережу. Приєднуйтесь!

Інформація про компанію

Назва:
НАФТО
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
Нафто,Petroline, AdamPumps, Gespasa, StartItaliana
Кількість співробітників:
51-100 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Статутний фонд:
50 тис. USD - 200 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
1000-5000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
г. Жовква, ул.Леси Украинки, 77
Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner